Servis Talep Edin
05375104630     0537 510 4630 Mobil 7/24     Servis Talep Edin
 KombiTeknik Servisi
  Pozitif Teknik
bir Pozitif Mühendislik Kuruluşudur
Pozitif Mühendislik

Kapaklı Kombi Servisi

Kapaklı kombi servisi Pozitif sizlere profesyonel ekip ve ekipmanlar ile 7/24 her marka ve kombileriniz için tamir, bakım ve teknik servis hizmetleri sunar.

Hizmet Bölgeleri - 27 Şubat 2020 Perşembe, 19:03

Pozitif Mühendislik

Evimizin en önemli teknolojik aletlerinin başında gelen kombi,ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı temin eder. Bir çok özellikteki ek ekipmanları ile de sıcaklığın verimli bir şekilde kullanımına olanak sağlar. Bunların başında gelen Oda termostatı ve dış hava sensörleriyle kombilerinizin boşa çalışma gibi durumları ortadan kaldırılmış olur. Bunları göz önünde bulundurarak yalıtım iyi olan ev ve işyerlerine Kapaklı Kombi Servisi Pozitif Teknik tarafından oda termostatı taktırmanızı öneririz. Evin ve işyerinin konfor sıcaklığı ayarlandıktan sonra kombi ihtiyaca göre devreye girip devreden çıkacaktır. Bu sayede Kombinin boşa çalışmasının önüne geçilecek ve faturalarınızdan tasarruf etmiş olacaksınız.

Kombilerin bir diğer önemli hususlarından biri de Kombinin beyni anlamına gelen Elektronik kartlarıdır. Bu elektronik kartlar düzenli voltaj durumunda problemsiz çalışmaktadır.Fakat düzensiz gelen (alçak gerilim,yüksek gerilim ) durumlarında genellikle yanarlar. Ve bu kart yanması da ciddi masraflara sebebiyet verir. Bu can sıkıcı durumu yaşamamak adına Kapaklı Kombi Servisine Kombi Regülatörü taktırmanız ciddi fayda sağlayacaktır. Oluşacak düzensiz gerilimlere karşı kombinizi koruyacaktır.

Kombi üzerinde gerek kullanıcı gerekse kullanım koşullarından kaynaklanan hatalar meydana gelebilir. Bu hatalar bazen kombinin bir parçasının sağlıksız çalışmasından kaynaklanabilir. Kombi üretimden kaynaklanan sorunlar ile de bu hatalara sahip olabilir. Bunu anlamanın en iyi yolu alanında tecrübeli Kapaklı kombi servisi ile irtibata geçmek olacaktır.

Kombiye mutlak koşulla konusunda uzman bir Kapaklı Kombi Servisi elemanı tarafından müdahale edilmesi gerekir. Gerekli techizatları ve tecrübesi olmayan teknik servis ekip elemanı tarafından yapılan müdahale size daha pahalı fatura çıkmasına sebep olabilir. Kombinizi mutlaka tecrübeli ehil olan Kapaklı Kombi Servis elemanına kontrol ettiriniz.

Dilediğiniz her an Kapaklı kombi servisi arayarak kayıt oluşturabilir veya Kapaklı kombi servisi whatsapp hattına yazabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan Kapaklı kombi servisi formunu doldurarakta bizden talepte bulunabilirsiniz.

Kapaklı Kombi Bakımı

Kombinizin bakımlarını Belirli periyodlar ile yaptırmanız kombinizin uzun süre kullanımı için önemlidir. Kombi bakım süreleri kombilerin kulanım yeri koşullarına görede farklılık gösterebilir. Kombinize ne zaman bakım yaptırmanız gerektiğini Kapaklı Kombi Bakım servisi Pozitif Kombi' ye sorabilirsiniz.

Hemen hemen bütün kombi firmaları düzenli yapılan kombi bakımlarını vurgulamakta,her sene muhakkak en az 1 defa yapılmasını tavsiye etmektedirler. Büyük çaplı arıza veya Tamir işlemi yaşamadan önce Uzman kadromuzun Kapaklı Kombi Bakım hizmetinden faydalanmalı ve bu konuda geç kalmamalısınız. Unutulmamalıdır ki geç kalınmış her arıza veya tamir  daha büyüğünü beraberinde getirecektir. Kapaklının En İyi Kombi Servisi ile dilediğiniz zaman Bakım hizmeti için randevu alabilirsiniz.

Tabiki kombi bakımıyla beraber yapılması gereken en önemli husus petek temizliği hizmetidir. Bu konuda da profesyonel destek almak için Kapaklı petek temizleme randevusu almayı unutmayın.

 

Kapaklı Kombi Tamiri

Kombinizin verimli çalışması açısından kombiniz ile birlikte verilen kullanım kılavuzuna göre kullanımı çok önemlidir. Kombinizin olası hataları yada karşılaşabileceğiniz sorunlar kombi kullanım kılavuzunda açıkça belirtilmiştir. Kombi bu kılavuza göre kullanılmadığı taktirde çalışma hataları ile karışlaşır

Ortaya çıkan bu sorunlar kombinin zaman zaman durmasına kadar gidebilir. Meydana gelen arızalar kombinizin uzun süre devre dışı kalmasına sebep olabilir. Bu gibi durumlarda Kapaklı Kombi Tamir hizmetlerimizden faydalanmalı ve Profesyonel  ekimizin titiz çalışmasıyla konforunuza devam edebilirsiniz. 

Ayrıca Kombi Tamiri konusunda uzman olmayan kişilerin yapmış olduğu müdahaleler ileride daha büyük masrafa veyahut hayati riske sebebiyet verebilir.Bundan dolayı alanında uzman Kapaklı Kombi Tamir Servisi 7 gün 24 saat hizmet anlayışından dileğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Yapmış olduğumuz Kapaklı Kombi Tamir hizmeti ve kullanılan Yedek Parçalarımızda 1 sene güvencemiz altındadır.

 

 

Bu içerik 3072 defa okunmuştur.

Güncelleme : 19 Mayıs 2020 Salı, 15:11İÇERİĞE AİT DİĞER GÖRSELLER
Kapaklı Kombi Servisi
Kapaklı Kombi Servisi İsimli Konuyu Nasıl Buldunuz?
Kapaklı Buderus Kombi Servisi

Kapaklı Buderus Kombi Servisi

Kapaklı Buderus kombi servisi,bakım,onarım,yedek parça hizmeti.Ve yapılan her iş 1 YIL garantili olarak Kapaklı Buderus kombi servisinde.

daha fazla..Kapaklı Bosch Kombi Servisi

Kapaklı Bosch Kombi Servisi

Kapaklı Bosch kombi servisi,bakım,onarım,yedek parça hizmeti.Ve yapılan her iş 1 YIL garantili olarak Kapaklı Bosch kombi servisinde.

daha fazla..Kapaklı Baymak Kombi Servisi

Kapaklı Baymak Kombi Servisi

Kapaklı Baymak kombi servisi,bakım,onarım,yedek parça hizmeti.Ve yapılan her iş 1 YIL garantili olarak Kapaklı Baymak kombi servisinde.

daha fazla..Kapaklı Ariston Kombi Servisi

Kapaklı Ariston Kombi Servisi

Kapaklı Ariston kombi servisi,bakım,onarım,yedek parça hizmeti.Ve yapılan her iş 1 YIL garantili olarak Kapaklı Ariston kombi servisinde.

daha fazla..Şimdi Arayın
7/24