Servis Talep Edin
05375104630     0537 510 4630 Mobil 7/24     Servis Talep Edin
 KombiTeknik Servisi
  Pozitif Teknik
bir Pozitif Mühendislik Kuruluşudur
Pozitif Mühendislik

Çerkezköy-Kapaklı-Saray Kombi Regülatörü

Çerkezköy kombi regülatörü,Kapaklı kombi regülatörü,Saray kombi regülatörü ve montaj işlemleri.

Hizmet Bölgeleri - 8 Nisan 2020 Çarşamba, 11:41

Pozitif Mühendislik

Kombi Regülatörü

Regülatörün kısaca tarifini yapacak olursak alçak gerilimle gelen voltajı 220volt değerine yükseltmek veya yüksek gerilimle gelen voltajı yine 220volta düşürmeye yarayan dengeleyici sistemlerdir. Özellikle kış aylarında ve rüzgarlı günlerde elektrik gidip gelme olayları normalden fazla yaşanır. Bu gibi durumlarda elektrikler kısa süreli git geller yapabilir. Bu gitgel esnasında yüksek veya düşük gelen voltajda kombideki anakarta zarar verir. Kombi deki anakartın zarar maliyeti gelen voltajın büyüklüğüne göre değişir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Çerkezköy kombi regülatör montajını,Kapaklı kombi regülatör montajını veya Saray kombi regülatör montajını Pozitif Tekniğe yaptırmalısınız. 

Kullandığınız kombilerin bütün parçaları elektronik karta bağlıdır. Elektronik kartların sorunsuz çalışması da diğer ekipmanların doğru çalışması anlamına gelmektedir. Bunların korunması ve düzgün çalışmasını sağlayan sistemler mutlak surette kullanılmalıdır. Yeni almış olduğunuz kombinizin en yüksek maliyetli tamir hizmeti ya kombi donunca ya da kart yanması olunca yaşanır. Bu can sıkıcı durumu yaşamamak için Çerkezköy bölgesine yakınsanız Çerkezköy kombi regülatör randevusu,Kapaklı bölgesine yakınsanız Kapaklı kombi regülatör randevusu,Saray bölgesine yakınsanız da Saray kombi regülatör randevusu oluşturarak uzman ekiplerimiz tarafından hizmet alabilirsiniz. Size memnuniyetle hizmet verecek olan personellerimiz sözleştiğiniz zamanda gelerek kombi regülatör montajınızı hemen yapacaktır.

 

Çerkezköy-Kapaklı-Saray Kombi Regülatör Fiyatı

Günümüzde birçok marka ve model regülatörler mevcuttur. Kullanmış olduğumuz regülatörleri sadece kombiyi koruyacak şekilde montajlıyoruz. Çeşitli markalarda kullandığımız güncel kombi regülatörlerinin fiyatlarını sitemizdeki telefonlardan arayarak öğrenebilirsiniz. 

Regülatörler içerisinde birçok elektronik aksam bulunan cihazlardır ve dövize endeksli şekilde satın alınmaktadır. Her ne kadar TL üzerinden alım yapsakta kombi regülatör fiyatını belirleyen güncel kurlardır. Hammaddenin birçoğu ihracat kaynaklı olunca fiyatları sabir tutmak ve net fiyat vermek oldukça zorlaşıyor. Yinede gücümüz nisbetinde her türlü yedek parçayı stoğumuzda tutup ekonomik fayda sağlamayı hedefliyoruz. Dilediğiniz her an öğrenebileceğiniz kombi regülatör fiyatında mutabık kalındığında hemen montaj işlemi için randevu oluşturulacaktır.

Diğer beyaz eşyalarınızı korurmak isterseniz komple daire giriş elektrik hattına regülatörün bağlanması yapılması gerekir ve bu tarz regülatörler oldukça pahalıdır. 

Bu içerik 783 defa okunmuştur.

Güncelleme : 8 Nisan 2020 Çarşamba, 12:52İÇERİĞE AİT DİĞER GÖRSELLER
Çerkezköy-Kapaklı-Saray Kombi Regülatörü
Çerkezköy-Kapaklı-Saray Kombi Regülatörü İsimli Konuyu Nasıl Buldunuz?
Kapaklı Buderus Kombi Servisi

Kapaklı Buderus Kombi Servisi

Kapaklı Buderus kombi servisi,bakım,onarım,yedek parça hizmeti.Ve yapılan her iş 1 YIL garantili olarak Kapaklı Buderus kombi servisinde.

daha fazla..Kapaklı Bosch Kombi Servisi

Kapaklı Bosch Kombi Servisi

Kapaklı Bosch kombi servisi,bakım,onarım,yedek parça hizmeti.Ve yapılan her iş 1 YIL garantili olarak Kapaklı Bosch kombi servisinde.

daha fazla..Kapaklı Baymak Kombi Servisi

Kapaklı Baymak Kombi Servisi

Kapaklı Baymak kombi servisi,bakım,onarım,yedek parça hizmeti.Ve yapılan her iş 1 YIL garantili olarak Kapaklı Baymak kombi servisinde.

daha fazla..Kapaklı Ariston Kombi Servisi

Kapaklı Ariston Kombi Servisi

Kapaklı Ariston kombi servisi,bakım,onarım,yedek parça hizmeti.Ve yapılan her iş 1 YIL garantili olarak Kapaklı Ariston kombi servisinde.

daha fazla..Şimdi Arayın
7/24